1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

ROZWIĄZANE zniknęły przyciski FB, G+ i pole FB comment

Dyskusja w 'Sklep internetowy eSklep' rozpoczęta przez użytkownika banan, 6 Marzec 2017.

  1. banan

    banan Stały bywalec

    Wiadomości:
    36
    Docenione treści:
    2
    Witam,

    Dziś zauważyłem, że na kartach produktów (szczegóły produktu) zniknęły przyciski Google + , Facebook - udostępnij oraz pole komentarzy Facebook comments. Wszystkie opcje są oczywiście włączone w aktywny styl graficzny >> szczegóły produktu. Nie działa także przycisk dodaj opinię. Nie wiem dokładnie kiedy to zniknęło.

    Ostatnio działy się dwie rzeczy - update sklepu do najnowszej wersji oraz zainstalowałem - z zakładki aplikacje - Facebook Messenger. Być może jedna z tych akcji miała wpływ na zniknięcie tamtych funkcjonalności.

    Próbowałem odinstalować aplikację Facebook Messenger - skutkowało to dodatkowo zniknięciem również przycisków Wyślij i Lubię to. Pozostawał tylko przycisk Pin it.

    Miał ktoś może taki problem bądź wie jak to rozwiązać?
     
  2. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    @banan najprawdopodobniej przyczyna tej sytuacji jest ostatnia aktualizacja, twoja aktywna kopia szablonu Click Shop posiada zmodyfikowane pliki, które należy zaktualizować. Jeśli korzystasz z szablonu RWD Click Shop, to w tym pliku znajdziesz informacje co zostało zmienione w plikach szablonu podczas ostatniej aktualizacji: https://pomoc.home.pl/wp-content/uploads/2017/02/RevisionsDiff_rwd_clickshop_5.8.4_5.8.5.pdf

    Powinieneś teraz dostosować te zmodyfikowane przez Ciebie pliki. Podczas aktualizacji sklepów Click Shop nie aktualizujemy zmodyfikowanych plików przez klientów.

    Więcej informacji na temat ostatniej aktualizacji sklepów Click Shop znajdziesz pod adresem: https://pomoc.home.pl/baza-wiedzy/aktualizacja-click-shop-do-wersji-1-8-5/
     

Poleć forum znajomym