1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

W TRAKCIE Podwójny kolor wariantu produktu.

Dyskusja w 'Zmiana wyglądu sklepu i edycja zaawansowana' rozpoczęta przez użytkownika Hawkeye, 14 Październik 2017.

  1. Hawkeye

    Hawkeye Nowy użytkownik

    Wiadomości:
    4
    Docenione treści:
    0
    Witam
    Mam w sklepie artykuły które mają podwójny kolor, paleta kolorów tego nie obsługuje, ale domyślam się ze we własnym css można zrobić podmiankę. Chodzi mi o to aby zamienić:
    upload_2017-10-14_15-9-44.png na upload_2017-10-14_15-12-18.png
    w html jest:

    <a class="current" title="black/red" data-value="520" style="background-color: rgb(255, 0, 0);"></a>
    a chcę żeby było:

    <a class="current" title="black/red" data-value="520" style="background: linear-gradient(to right,#0a0000 0%, #0a0000 50%, #ff0000 50%,#ff0000 100%);background-color: white;"></a>


    Pozdrawiam
     
  2. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    :) No jak dobrze zauważyłeś, trzeba by pobawić się w CSS, albo! dodać taki element graficzny w ustawieniach stylu (pliki graficzne) i zamiast palety kolorów... wstawić obrazek.
     
  3. Hawkeye

    Hawkeye Nowy użytkownik

    Wiadomości:
    4
    Docenione treści:
    0
    No tak tylko jaki kawałek kodu odpowiada za paletę kolorów i jak namierzyć ten konkretny kolor i go podmienić.
     
  4. Hawkeye

    Hawkeye Nowy użytkownik

    Wiadomości:
    4
    Docenione treści:
    0
  5. Hawkeye

    Hawkeye Nowy użytkownik

    Wiadomości:
    4
    Docenione treści:
    0
    Znalazłem jak dodać id tak jak w w/w wątku (skrypt: product/index.tpl), ale niestety na kolorach to nie działa, ponieważ tworzona jest dodatkowa tablica z wszystkimi koloram:
    HTML:
    <div class="stock-color">
    <a class="none" title="amber" data-value="203" style="background-color: rgb(138, 104, 44);"></a><a class="none" title="antracyt" data-value="213" style="background-color: rgb(83, 86, 90);"></a>
    <a class="none" title="antylope/ antylopa/ antilope" data-value="211" style="background-color: rgb(132, 115, 102);"></a><a class="none" title="ash/ popiel" data-value="175" style="background-color: rgb(190, 186, 167);"></a>
    .....
    <a class="none" title="york" data-value="178" style="background-color: rgb(198, 151, 109);"></a>
    </div>
    i w niej trzeba dodać id i wtedy ostylować. Ale albo ja nie mogę znaleźć gdzie ona jest tworzona, albo nie jest ona tworzona jawnie.
    Może ktoś pomoże w namierzeniu skryptu z tą tablicą

    Pozdrawiam
     
  6. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    @TheL masz jakiś pomysł, sugestię odnośnie tego tematu?
     

Poleć forum znajomym