1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

Produkty REALTED.

Dyskusja w 'Sklep internetowy eSklep' rozpoczęta przez użytkownika yankes, 11 Październik 2015.

  1. yankes

    yankes Artysta

    Wiadomości:
    279
    Docenione treści:
    15
    Witam,

    Mam problem, chcialbym zachowac widok w "szczegółąch produktu" z zakladki, z tym ze produkty polecane powinny byc wyswietlone pod opisem, no i wylaczyc zakladke Dane techniczne. Oczywiscie galeria zostaje na swoim miiejscu, komentarze itd zostaja w zakladkach..


    I pytanie z innej beczki... Czy da sie zmienic latwo rozdzielczosc strony bo moja wydaje sie jakas DUZA :D
    www.szerejko.eu


    Dzieki z góry
     
  2. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    W tym temacie, albo są zakładki, albo jednolita karta produktu. Został zgłoszony do kierownika produktu pomysł, na możliwość ręcznej personalizacji zakładek, ale na efekty będziemy musieli poczekać trochę.

    Czy pisząc o produktach polecanych, masz na myśli wspomniane Akcesoria (produkty powiązane)?
    Czy pisząc o wyłączeniu zakładki Dane techniczne, masz na myśli całkowite pozbycie się ich?

    @TheL @Stau - może była by możliwość wrzucenia kodu odpowiedzialnego za wyświetlanie p.polecanych np. w moduł (Konfiguracja --> Wygląd --> Aktywny styl graficzny --> Moduły --> karta produktu --> Nowy moduł na środku strony.

    @yankes odpowiedz na w/w pytania i zobaczymy.
     
  3. yankes

    yankes Artysta

    Wiadomości:
    279
    Docenione treści:
    15
    tak chodzilo o Produkt powiazany, u mnie Akcesoria...
    Tak, poniewaz zauwazylem ze wielu osobom stanowi problem finalizacji zamowienia, a tym bardziej nie pomysla ze te zakladki da sie przelaczac :D

    Dlatego chcialbym stworzyc
    OPIS
    DANE TECH
    PRODUKT POWIAZANY w jednej zakladce

    a reszta jest juz mniej istotna...
     
  4. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    Konfiguracja --> Wygląd --> Aktywny styl graficzny --> Szczegóły produktu (po lewej stronie). Wyłączenie zakładek nie wystarczy?

    sklep1.png
     
  5. yankes

    yankes Artysta

    Wiadomości:
    279
    Docenione treści:
    15
    haha zeby o to chodzilo nie zaczynalbym watku :D chce zachowac widok z zakladkami tyle ze porukt powiazany ma byc opisem a reszta pozostaje w zakladkach..
    Czy w modułach product > tabs nie ma jakiejs opcji skin setting czyc os w ten desen zeby tylko 1 z zakladek przestawic?
     
  6. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    Temat nie znalazł konkretnej odpowiedzi, więc ja ze swojej strony w tym przypadku puszczę go dalej, może kierownicy produktu będą mieli pomysł lub skonsultują go z autorami, nie mniej jak pisałem, temat wcześniej był zgłoszony (personalizacja zakładek). Poczekajmy co na to użytkownicy forum,
     

Poleć forum znajomym