1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

Wordpress, a home.pl

Dyskusja w 'Hyde Park' rozpoczęta przez użytkownika Alagorek, 12 Październik 2015.

 1. Grzesiek

  Grzesiek Centrum Pomocy home.pl Administrator forum

  Wiadomości:
  3 594
  Docenione treści:
  329
  Błąd 500 niestety ale jest dosyć popularnym błędem i pewnie nie zaskoczę Cię jeśli napiszę, że przede wszystkim zalecamy czyszczenie pamięci cache.

  W 99% przypadków jest to rozwiązanie skuteczne, które usuwa z pamięci podręcznej przeglądarki np. informacje o "stronach" które zostały zachowane w wyniku działania aplikacji strony. W tym stron błędów, których w codziennym użytkowaniu nie dostrzegamy. W sytuacji w której błąd 500 występuje nadal, po wyczyszczeniu pamięci cache, wiedz że z pewnością już nad tym pracujemy. Takie sytuacje najszybciej można zgłosić przez BOK, ew. Facebook, który jest monitorowany non stop.
   
 2. Mariusz

  Mariusz pomoc.home.pl home.pl Administrator forum

  Wiadomości:
  3 087
  Docenione treści:
  302
  @Alagorek - zasugerowałbym sprawdzenie usługi Wordpress Hosting SSD, która posiada o wiele wyższe parametry bezpieczeństwa niż obecny pakiet, który testujesz u siebie.

  W sumie nie byłbyś pierwszą osobą, którą wykonałaby takie przenosiny na Wordpress Hosting SSD w home.pl. Więcej informacji o parametrach proponowanej przez ze mnie usługi znajdziesz pod tymi adresami:
   

Poleć forum znajomym